3 proste, ale skuteczne strategie reklamowe off-line

Jedna jednak metoda reklamy zaniedbywana przez większość sprzedawców internetowych to reklama off-line.

Istnieje wiele tanich i tanich sposobów reklamowania off-line i chcę udostępnić 3 z nich.

1) Wizytówki

Jeśli poważnie myślisz o swojej firmie, musisz mieć wizytówki. Są tanie i są doskonałym sposobem na przyciągnięcie potencjalnych klientów lub potencjalnych klientów. Wystarczy przekazać je osobom, które uważają za zainteresowane Twoją firmą.

Poza tym, kiedy odwiedzam restaurację, bar lub klub, zostawiam moje wizytówki we wszystkich ławeczkach łazienki. (Upewnij się, że nikogo tam nie ma … lol!)

I nie śmiej się na to! To naprawdę działa. Kiedy przyjdę do łazienki godzinę lub dwie później, przekonam się, że wszystkie moje wizytówki zniknęły, a następny dzień otrzymam nowy zestaw sprzedaży.

Możesz dostać f-ree profesjonalnie wyglądające wizytówki, wszystko co musisz zapłacić to transport i obsługa:

2) Ulotki

Dzięki dzisiejszej technologii, ulotki są bardzo łatwe do wykonania. Możesz po prostu zaprojektować ulotkę online i po prostu wydrukować ją i wykonać kopie. Następnie możesz je publikować w firmach, w których czują się, że potencjalni klienci mogą się bawić. (Upewnij się, że prosisz o pozwolenie od właściciela firmy).

Lub po prostu rozdaj ulotki osobom, które spotkasz na ulicy. Wiele barów i klubów nie ma problemu z zamieszczaniem ulotek w swoich placówkach, zwłaszcza jeśli jesteś patronem.

I nie zapominaj o supermarketach! Wiele osób ma tablice ogłoszeń, przynajmniej tutaj w New Jersey gdzie mieszkam, i możesz zamieszczać ulotkę tam. Są setki ludzi chodzących do supermarketów codziennie i są w mentalności kupna. Skorzystaj z niego i często publikuj ulotki.

Oto witryna umożliwiająca tworzenie i drukowanie ulotek lub broszur online dla f-ree:

3) Reklama samochodowa

Co… ? Tak, czytasz to dobrze! Twój samochód jest nie tylko pojazdem napędowym, ale także świetnym pojazdem reklamowym. W samochodzie możesz umieścić znaki magnetyczne lub tabliczki z nazwą firmy i / lub nazwą domeny, aby wszyscy mogli zobaczyć.

Twoja firma może codziennie być narażona na setki osób, jeśli nie tysiące osób, niezależnie od tego, czy samochód jest zaparkowany, czy jedziesz samochodem, czy nawet podczas utraty ruchu. To niedrogi i świetny sposób na „kierowanie” Twoimi wiadomościami.

Oto kilka witryn do sprawdzenia tego bardzo ważnego rodzaju rzeczy:

To tylko kilka sposobów reklamowania off-line. Jestem pewny, że możesz wymyślić inne inteligentne sposoby.

Masz mózg … użyj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *