7 sztuk materiałów marketingowych szukać w produkcie partnerskim

Promowanie produktów stowarzyszonych nie jest bez kłopotów, ale jeśli jesteś oddany i mają silny plan, możesz zarabiać miesiąc i miesiąc.

Wybór odpowiednich produktów partnerskich jest kluczem w uzyskaniu wyników z affiliate marketingu. Z niewłaściwym produktem nie będzie można zarabiać bez względu na to, jak dużo ruchu wysyłasz przez link partnerski.

Jednym z cech dobrego programu partnerskiego są materiały marketingowe, które wydawca zawiera z pakietem promocyjnym. Jeśli szukasz produktu partnerskiego do promowania, poszukaj następujących materiałów marketingowych na stronie ich partnerów. Im więcej oferują, tym lepiej.

Produkcja grafiki

Jednym z najlepszych sposobów ukazania Twojego rynku promocji jest umieszczenie zdjęcia produktu w witrynie lub na stronie docelowej przedsprzedażowej. Grafika produktów pomaga zwiększyć postrzeganą wartość produktu partnerskiego i zwiększy współczynniki konwersji.

Poszukaj produktu partnerskiego oferującego kilka różnych rozmiarów grafiki produktu.

Niebieskie reklamy

Chociaż reklamy banerowe są mniej skuteczne niż kiedyś w marketingu internetowym, nadal mogą być skutecznym narzędziem promocyjnym.

Dlaczego warto tworzyć własne banery, jeśli możesz używać materiałów z logo fabularnych dostarczonych przez twórcę produktu? Reklamy banerowe od twórców produktów są zazwyczaj produkowane profesjonalnie i są wysokiej jakości.

Zablokuj reklamy

Podobnie jak reklamy banerowe, reklamy blokowe mogą być bardzo pomocne w Twoich działaniach promocyjnych. Ten rozmiar jest użyteczny do wyświetlania w paskach bocznych bloga i na obszarach, w których potrzebujesz mniejszego rozmiaru reklamy niż baner reklamowy.

Artykuły

Artykuły wstępnie napisane mogą być trafione lub pomijane. Pamiętaj, aby przeczytać artykuły całkowicie przed ich użyciem. Daj pierwszeństwo produktom oferującym artykuły, które można dostosować do Twoich potrzeb.

W ten sposób można uzyskać podstawową wersję artykułu i uczynić ją unikalną, dzięki czemu można ją przesłać do katalogów do wstecznych linków. Jeszcze lepiej są programy marketingu stowarzyszeniowego, które dostarczają Ci miesięcznych artykułów, które można wykorzystać w promocjach.

Powiadomienia e-mail marketingowe

Chociaż generalnie chcesz edytować wiadomości e-mail marketingu, aby były one unikalne i pasowały do ​​Twojego stylu / głosu, posiadanie podstawowej wiadomości e-mail marketingowej może pomóc zaoszczędzić czas i otrzymywać wysokiej jakości wiadomość do Twojej listy w krótszym okresie czasu .

Twitter wiadomości

Wiadomości Twitter mogą pomagać zaoszczędzić czas i dowiedzieć się dokładnie, co Tweet na temat podczas promowania produktu partnerskiego. To nie jest konieczność, ale może to być program partnerski perk.

Regalne raporty

Jest to jeden z najbardziej przydatnych elementów dostępnych materiałów marketingowych.

Jeśli program stowarzyszeniowy ma wysokiej jakości raport promocyjny, dzięki któremu możesz przeredagować własne łącze partnerskie, możesz szybko zacząć zarabiać na stowarzyszeniu.

Raport podlegający reorganizacji powinien być pomocny i ciekawy. Jeśli spełniają te kryteria, należy je od razu użyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *