ad block oprogramowanie

Czy powinieneś używać adblockera i co to jest? 

Adblokery są teraz tak popularne. Zaprojektowane z myślą o komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach i smartfonach, te aplikacje i rozszerzenia przeglądarki oferują zawartość internetową, której używasz podczas usuwania migających reklam. Więc czy powinieneś dostać jeden? Aby pomóc ci w umyśle, podajemy powody, dla których zachcesz uzyskać blokadę reklam i powody, dla których nie. 

Co to jest blokada reklam? 

Niezależnie od tego, czy blokujesz reklamy internetowe, czy nie, rozszerzenia blokujące reklamy są bardzo przydatne. Nie tylko możesz używać ich do blokowania obraźliwych materiałów, rickrollów i innych nieprzyjemnych rzeczy, mogą również blokować złośliwe oprogramowanie. Reklamy w internecie mogą być wszelkiego rodzaju irytujące, ale niektórzy wolą nie blokować każdej reklamy internetowej, którą widzą – przecież większość stron internetowych zarabia pieniądze i mogą publikować artykule za darmo. Nawet jeśli nie blokujesz reklam, warto zainstalować bloker reklam jeśli tylko ze względu na jego uprawnienia do blokowania złośliwego oprogramowania. 

Blokada reklam sprawia, że ​​przeglądanie jest bezpieczniejsze

Osoby atakujące kupują przestrzeń reklamową w niektórych najpopularniejszych witrynach internetowych i ładują je złośliwymi reklamami, które mogą poważnie uszkodzić komputer i dane użytkownika. Najszybszym i najłatwiejszym sposobem na to, aby zablokować to w pąku, jest zablokowanie wyświetlania reklam w ogóle. Więc jeśli zdecydujesz się nauczyć jak blefować w pokerze, będziesz w stanie to zrobić bez żadnych irytujących zakłóceń w formie reklamy. Blokada reklam pomoże usunąć wiele reklam online i zmniejszyć szanse na ataki typu nadużycia. Ale blokery reklam nie blokują wszystkich reklam – w rzeczywistości wiele firm płaci dobre pieniądze reklamodawcom blokującym reklamy, aby ich reklamy zostali „na białej liście”. Powinieneś więc podjąć kilka dodatkowych kroków, aby upewnić się, że jesteś naprawdę chroniony. 

Zatrzymuje serwery reklamowe od śledzenia użytkownika 


Serwery reklam nie tylko dostarczają reklamy w przeglądarce – lubią śledzić to, co robisz online i zbierać różne informacje o tobie i nawykach, które mogą być sprzedawane osobom trzecim lub jeszcze bardziej ukierunkowanej reklamy. Reklamodawcy blokują, że serwery reklam nie będą mogły cię śledzić. Oczywistą główną zaletą korzystania z blokowania reklam i reklamy jest brak reklam. Dostajesz czystsze strony internetowe, nie denerwujące pop-upy, nie nagłe i niepożądane efekty dźwiękowe. Wymiana wszystkich reklam z przyjemną, przyjazną dla czytelnika białą przestrzeń może sprawić, że czas spędzony online czuje się zupełnie odmiennym doświadczeniem. Opłaca się zainstalować blokadę reklam.Ale podobnie jak wszystko inne w życiu, blokery reklamy mają nie tak świeżą stronę, na którą powinieneś być świadomy. 

Reklama jako biznes nie jest tak potężna dzięki blokadom reklam


Reklama jest zorientowana na zysk, nikt inny nie twierdził, że może inaczej. Zachowanie konsumentów wpływa na reklamy, ale nawet jeśli twierdzimy, że reklamy wpływają na podejmowanie decyzji przez konsumentów, konsumenci z 21 wieku są zaznajomieni. Zanim zdecydują się zainwestować, dokładnie zbadają markę. Znajdą się poza roszczeniami reklamowymi, szukają bezstronnych recenzji, zobacz, co przyjaciele lub ludzie, którzy go używają mówią, rozważyć alternatywy i rozważyć zalety i wady. W tym czasie reklamy online już nie działają ponieważ bloker reklam nie zezwala na wyświetlanie reklam. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *