Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że ciężko znaleźć większy skarb, niż znakomity adwokat. Białystok, na przykład, jest miastem, gdzie bez problemu można takiego znaleźć. Kancelaria adwokacka to placówka, która wesprze Cię w licznych problemach. Jakie sprawy wchodzą w ofertę fachowca, jakim jest Adam Sawicki? Dowiedz się, kiedy warto skontaktować się z zaufanym, godnym polecenia prawnikiem! Z pewnością nie będziesz tego żałować.

Odszkodowania

Miałeś wypadek i nie za bardzo wiesz, w jakim trybie ubiegać się o odszkodowanie? A może chcesz wywalczyć odszkodowanie od osoby, która ma na sumieniu Twój uszczerbek na zdrowiu? Niezależnie od rodzaju sprawy, profesjonalny adwokat Białystok z pewnością udzieli Ci niezbędnego wsparcia.

Windykacja

Windykacja długów lub mienia to prosta sprawa dla doświadczonego prawnika. Kancelaria adwokacka, na czele której stoi Adam Sawicki (https://adwokatadamsawicki.pl/), ma na koncie setki takich spraw i wykazuje się ogromną efektywnością.

Rozwód

Jeśli chcesz otrzymać najlepsze warunki rozwodu, profesjonalny adwokat z Białegostoku będzie Twoim wybawieniem. Wesprze Cię w zbieraniu materiału dowodowego w przypadku zdrady, jak również wyjaśni, jakie rozwiązania będą dla Ciebie najkorzystniejsze. Będzie Cię bronił także podczas rozprawy sądowej.

Sprawy karne 

Tutaj również wsparcie oferuje kancelaria adwokacka Białystok, niezależnie od tego, o jakiego typu przestępstwo chodzi i czy jesteś oskarżony, czy poszkodowany. Zbieranie dowodów, profesjonalna obrona w sądzie oraz pomoc w trakcie całej rozprawy to jedynie część czynności, które oferuje dobry adwokat.

Sprawy spadkowe

Jeśli nie do końca zdajesz sobie sprawę, jakie masz prawa oraz przywileje jeśli chodzi o otrzymany spadek albo męczą Cię wątpliwości co do jego podziału, skontaktowanie się z adwokatem Adamem Sawickim to świetne rozwiązanie.